O nás

  • můj profil foto
  • můj profil foto

Můj profil

"Vytvářet krásné, harmonické venkovní prostředí spjaté s duchem rodiny a stylem domu, které respektuje bezprostřední atmosféru místa a ctí mysterium Genia Loci - můj ideál."
Zajímá mě vše hezké - umění a příroda a jejich jedinečné spojení ve výtvoru člověka - zahrad, parků a krajinotvorby.
Studium na ČZU v Praze Suchdole, obor Zahradní architektura pod vedením prof.Marečka a studium krajinotvorby na ČVUT, FA, u prof.Vorla mi dalo teoretický základ a širší praxi k tomu, čemu se již od mládí věnuji - práci na zahradě a později k prvním návrhům soukromých zahrad pro přátele a později i klienty v okolí Prahy. V Praze jsem též spolupracovala s renomovanými architekty na širších celcích. V současnosti jsem navrhla a zrealizovala několik zahrad, či jejich částí, v místě, kde nyní žiji. Mým ideálním projektem je vytvoření veřejné Ukázkové zahrady k relaxaci a vzdělávání v okolí. Ráda bych se též věnovala obnově historických zahrad v regionu. Nyní se kromě běžné pracovní činnosti věnuji zakládání vlastní zahrady a projektu Sítě ukázkových zahrad, soukromých i veřejných (u zámků, klášterů a veřejných budov) v regionu.

Náš tým

Náš tým tvoří profesionální a zruční a vstřícní odborníci na řemeslo. Od jednotlivých prvků až po vystavění a založení celé velké zahrady zvládne náš tým s úsměvem.

Team Member

Novák a Hartl

Vedoucí týmu TESAŘI

Postavíme pergoly, altánky, přístřešky na dřevo, dřevěné kůlny a domky a prvky pro děti. Zastřešíme otevřené pergoly. S kvalitním oplechování a libovolnou střešní krytinou.

Team Member

Malý a Šufana

Vedoucí týmu DLAŽDIČI a KAMENÍCI

Vybudujeme terasu, schody, pergoly, pojízdné a pochozí cesty a položí dlažby. Kameníci postaví suché zídky,zdi, kamenné cesty a také ozdobné prvky.

Team Member

Karel Macháček

Vedoucí týmu VODNÍ PRVKY

Postavíme a zavodníme koupací i okrasná jezera a jezírka, menší okrasné nádrže a bazénky, kašny, fontány, potoky a kamenné vodopády, zurčící kameny.

Team Member

Karen Hoffmanová

Vedoucí týmu ZAHRADNÍCI

Vysadíme stromy a keře a osázíme okrasné záhony a nádoby. Osázíme vodních prvků a okolí. Experti-trávníkáři založí trávník a položí trávníkový koberec.

Naše práce

  • altánky
  • dlažby
  • vodní prvky
  • výsadby
  • terasy