Síť soukromých a veřejných zahrad

spojujeme lidi se zahradami a zahrady s lidmi

New
Jste fanda do zahrad a podíváte se rádi na pěknou zahradu či park? Máte sami hezkou zahradu, kterou byste se neváhali pochlubit lidem stejného zájmu? Přihlašte do Klubu sítě soukromých zahrad. Projekt otvíráme ve východních Čechách. Cílem je vytvoření sítě soukromých zahrad a jejich majitelů, tak aby se mohli vzájemně navštívit, prohlédnout si zahrady lidí stejného zájmu, pochlubit se jimi a obohatit se o zkušenosti, a podělit se o radost i starosti ze svých zahrad.

Jak to celé funguje? V síti jsou zapsány zahrady majitelů s kontakty na ně a ukázkovými foty. Po dohodě s majiteli (telefonicky či e-mailem), je můžete navštívit na zahradě. Sami pak nabídnete to samé - fota, která Vás budou reprezentovat, svůj telefon či email a svůj čas a zahradu k dispozici k prohlídce členů sítě. Nyní zpočátku bude zahrad v síti málo, a tak času, kdy se někdo ozve k prohlídce nebude mnoho.
Čas prohlídky a jak se budete návštěvníkům věnovat - závisí pouze na Vás - dle Vašich možností a chuti. A naopak - pokud vy budete návštěvníky -vemte prosím na zřetel, že termín a délka návštěvy musí majitelům vyhovovat.

Kontakty, adresy a fota členů sítě zahrad je uložena na těchto webových stránkách v databázi. Sítě takto fungují již v Německu a Rakousku a Polsku. U nás byla založena síť přírodních soukromých zahrad v jižních Čechách úzce spolupracující s Rakouskou sítí. Veškeré informace naleznete na www.prirodnizahrada.eu a o rakouských zahradách na www.international.natur-im-garten.at Kontaktní formulář naleznete na stránce Kontakt.

Na tento projekt bude navazovat Síť veřejných parků a zahrad zámků a klášterů , které stojí za to navštívit. Časem bude tato síť i napojena na stejnou síť v zahraničí.